Vezi imaginea mai mare
Nou
Proiector cu led pe sina 25W culoare alba.
Proiectorul este disponibil cu lumina calda, lumina neutra si lumina rece.
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 25W |
| Intensitate luminoasa | 2250 lumeni |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 60 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu+Plastic |
| Eficienta ( lm/W) | 90 lm/W |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | Cob |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Proiector pe sina cu led pentru spatii comerciale sau galerii de arta.
Acest proiector cu led pe sina se monteaza foarte usor si permite orientarea luminii spre zona dorita.
Utilizand proiectoare cu led pe sina pentru iluminatul magazinului reduceti atat factura de energie electrica dar si cheltuielile de intretinere datorita duratei de functionare mare.
Comanda acum proiectoare cu led pe sina la cel mai bun pret.Daca gasesti acelasi produs mai ieftin te rugam sa ne anunti pentru o oferta personalizata in functie de cantitatea comandata.
Puteti alege temperatura de culoare a luminii.Sunt disponibile proiectoare cu led pe sina lumina calda, proiectoare cu led pe sina lumina neutra si proiectoare cu led pe sina lumina rece. Disponibile si cu carcasa neagra.
Nu există nici un comentariu pentru moment.