Vezi imaginea mai mare
Nou
Proiector cu led pe sina culoare neagra cu puterea de 25W.
Aceste proiectoare se folosesc pe sina cu 3 fire (faza + nul + inpamantare).
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 25W |
| Intensitate luminoasa | 2250 lumeni |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 60 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu+Plastic |
| Eficienta ( lm/W) | 90 lm/W |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | Cob |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,7 |
| Dimabil | NU |
Proiectoare led pe sina cu puterea de 25W si carcasa neagra.
Acest model de proiector led pe sina este disponibil cu lumina calda, lumina neutra si lumina rece.
Alegeti sa iluminati magazinul dumneavoastra cu proiectoare led pe sina si reduceti factura la energie electrica dar si cheltuielile de mentenanta.Prin utilizarea tehnologiei led cresteti durata de utilizare a proiectoarelor pe sina.
Comanda acum proiectorul pe sina cu led 25W la cel mai bun raport calitate pret disponibil pe piata din Romania.
Nu există nici un comentariu pentru moment.