| Dimensiuni | 150x20mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | 900 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A+ |
Spoturile cu led incastrate au un aspect placut si confera o nota de eleganta.
Spoturile cu led reduc consumul de energie electrica si cheltuielile de mentenanta.
Nu există nici un comentariu pentru moment.