Vezi imaginea mai mare
Nou
Module led ideale pentru iluminatul cu diverse forme arhitecturale.
Disponibil cu lumina alb cald,alb rece,rosu si albastru.
Se vinde la set de 20 buc.
Pretul esteset de 20 module si contine TVA.
| Dimensiuni | 90x14mm X 20 buc |
| Tensiune de alimentare | 12V DC |
| Putere | 0,9W |
| Numar leduri/metru | 3 leduri/buc |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Clasa energetica | A |
| Tip Led | SMD |
Nu există nici un comentariu pentru moment.