Vezi imaginea mai mare
ILP-2120
Nou
Banda led rgb interior cu 60 leduri/ metru.
Oferim banda led RGB, pret de importator.Suntem importatori pentru produsele de iluminat cu led V-TAC in Romania.
Banda se alimenteaza la 12v si se comanda cu ajutorul telecomenzii controlerului.
Sursa si controlerul nu sunt incluse si se gasesc la pagina alimentare led.
Pretul este pe rola de 5 metri si include TVA.
| Dimensiuni | 10x5000 mm |
| Tensiune de alimentare | 12V DC |
| Culoare lumina | RGB |
| Putere | 10,8W |
| Numar leduri/metru | 60 buc/m |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD5050 |
| CRI | Peste 80 |
| Dimabil | Da din controler. |
Nu există nici un comentariu pentru moment.