Nou
Panou cu led dimabil 45W patrat incastrat in tavanul casetat cu driver inclus.
Panoul dimabil ofera posibilitatea reglarii intensitatii luminii din variatorul clasic.
Panoul ocupa o caseta de tavan casetat si are un aspect placut.
Panourile cu led reduc consumul de energie si au durata de viata mare.
ACORDAM REDUCERI IN FUNCTIE DE CANTITATEA COMANDATA.
| Dimensiuni | 595X595X14mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 45W |
| Intensitate luminoasa | 0-3600 lm dimabil |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Eficienta ( lm/W) | 80 lm/W |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Dimabil | DA |
PANOUL CU LED DIMABIL POATE FI MONTAT SI APLICAT PE TAVANUL DIN BETON CU AJUTORUL RAMEI ILP9967R
Nu există nici un comentariu pentru moment.