Vezi imaginea mai mare
Nou
Panou led super eficient cu puterea de 29W si eficienta 3400 lm.
Panoul este pentru montaj incastrat in tavanul casetat dar poate fi montat si aplicat sau suspendat cu ajutorul kitului de suspendare si al casetei pentru montaj aplicat.
| Dimensiuni | 1195 x 295 x14 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 29W |
| Intensitate luminoasa | 3400 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + PMMA + PS |
| Eficienta ( lm/W) | 117 lm/W |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Nu există nici un comentariu pentru moment.