Nou
Panou led cu kit de emergenta 29W clasa energetica A++ pentru montaj incastrat in tavanul casetat.
Panoul led cu kit de emergenta 29W se aprinde automat la capacitatea de 50% din intensitatea normala in momentul intreruperii alimentarii cu electricitate. Panoul led cu kit de emergenta are o autonomie de 3 ore.
Pentru incarcarea la capacitate maxima a acumulatorului are nevoie de 36 ore.
| Dimensiuni | 595x1195x14mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 29W |
| Intensitate luminoasa | 3600 lumeni in retea si 1800 lumeni in avarie |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + PMMA + PS |
| Eficienta ( lm/W) | 124 lumeni/watt |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Panou led cu kit de emergenta 29W pentru montaj incastrat in tavanul casetat este destinat iluminarii cailor de acces sau continuarii lucrului. Lampa de emergenta cu led 29W are o autonomie de 180 minute la 50% din intensitatea nominala. Pentru incarcarea la capacitate maxima a acumulatorului lampa de emergenta cu led are nevoie de 36 ore.
Nu există nici un comentariu pentru moment.