Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa led IP65 36W 120cm destinata inlocuirii lampilor de neon 2x36W.
Lampa led IP65 36W este recomandata pentru iluminarea parcarilor din subsoluri,iluminatul exterior dar si iluminatul sectiilor de productie.Lampa led 36W IP65 este prevazuta cu presetupe la ambele capete si permite montarea in linie din lampa in lampa.
Suntem direct importatori pentru produse cu led V-TAC in Romania.
Acest produs nu mai e in stoc
| Dimensiuni | 1200 x 86 x 72 mm |
| Greutate | 1,45 kg |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 36W |
| Intensitate luminoasa | 2880 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Plastic |
| Eficienta ( lm/W) | 80 lumeni/watt |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 70 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Gri |
| Dimabil | NU |
Lampa led IP65 36W 120cm este destinata inlocuirii lampilor de neon 2 x 36W.
Lampa led IP65 120cm 36W reprezinta alegerea ideala pentru iluminarea parcarilor situate in subsol, iluminarea sectiilor de productie dar si pentru iluminarea exterioara sau in zonele cu umiditate. Lampa cu led IP65 36W are consum redus de energie activa si reactiva si durata de utilizare mare.
Alegand lampi cu led IP65 36W reduceti consumul de energie dar si cheltuielile de mentenanta.
Suntem importatori ale produselor cu led V-TAC in Romania si oferim lampa led IP65 36W la cel mai mic pret.
Nu există nici un comentariu pentru moment.