Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa emergenta cu led 45W clasa energetica pentru montaj in tavan casetat 30 x 120 cm.
Panoul led cu kit de emergenta 45W clasa energetica este destinat iluminatului de siguranta pentru continuarea lucrului dar si pentru iluminatul cailor de acces.
Panoul cu led si kit de emergenta are autonomie 180 minute la 50% din intensitatea nominala.
| Dimensiuni | 295x595x10mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 45W |
| Intensitate luminoasa | Retea 3600 lumeni avarie 1800 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + PMMA + PS |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Dimabil | NU |
Lampa de emergenta cu led 45W clasa energetica este recomandata pentru iluminatul de siguranta,continuarea lucrului sau iluminarea cailor de acces.
Lampa de emergenta cu led 45W ofera o autonomie de 180 minute la o intensitate de 50% din intensitatea nominala. Pentru incarcarea la capacitate maxima a acumulatorului este nevoie de 36 ore.
Lampa de emergenta are nevoie de alimentare dubla (o alimentare permanenta faza+nul si o alimentare pe faza trecuta prin intrerupator pentru functionarea normala.
Nu există nici un comentariu pentru moment.