EG-9869
Nou
Lampa led cu incarcare solara prin panoul fotovoltaic inclus.
Lampa led cu panou solar este echipata cu 2 senzori de prezenta care detecteaza miscarea si comanda aprinderea lampii.
Lampa led cu panou solar ofera posibilitatea alegerii modului de lucru fiind prevazuta cu trei programe presetate.
Puteti monta aceasta lampa led cu incarcare solara pe perete dar si pe stalp din teava maxim 40mm.
| Dimensiuni | 266 x 175 x 43 mm |
| Tensiune de alimentare | Acumulator Litium 3,7V-8000 mAh |
| Culoare lumina | Alb neutru 4000K |
| Putere | 10W |
| Intensitate luminoasa | 1100 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Plastic + metal |
| SOCLU | Prindere pe zid sau pe stalp din teava |
| Eficienta ( lm/W) | 110 lumeni / watt |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 70 |
| Culoare Corp | Negru |
Lampa led cu panou solar ofera un flux luminos maxim de 1100 lumeni.
Lampa led cu incarcare solara poate fi programata sa se aprinda doar la prezenta unei persoane in raza acoperita de senzorii de prezenta la intensitate maxima.
Mai puteti programa lampa led cu incarcare solara sa ramana aprinsa permanent la 3% din intensitate iar la intrarea in zona acoperita de senzori sa se aprinda la intensitate maxima.
Mai puteti programa lampa solara cu led 10W sa se aprinda automat la lasarea serii la 20% din intensitatea maxima si sa ramana aprinsa pana dimineata.La aceasta programare senzorii de prezenta sunt deconectati utilizand doar functia de crepuscular.
Inaltimea de montaj recomandata este de 4 metri. Aria acoperita de senzori este pe o raza de 7-8 metri in jurol lampii.
Nu există nici un comentariu pentru moment.