Nou
Panou led si kit de emergenta 45W clasa energetica A++ pentru iluminatul de siguranta destinat iluminarii cailor de acces sau continuarea lucrului.
Recomandam panouri led cu kit de emergenta 45W clasa energetica A++ pentru a beneficia de o lumina foarte buna si in timpul penei de curent. Lampa de emergenta cu led are uatonomie de 3 ore la 50% din intensitatea nominala.
| Dimensiuni | 595X595X10 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 45W |
| Intensitate luminoasa | Retea 5400 lumeni avarie 2700 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + PMMA + PS |
| Eficienta ( lm/W) | 120 lumeni/watt |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Panouri cu led si kit de emergenta 45W clasa energetica A++ recomandat pentru iluminarea cailor de evacuare sau continuarea lucrului. Lampa cu led si kit de emergenta are autonomie de 180 minute si se aprinde automat la intreruperea alimentarii cu energie electrica. Pe timpul avariei lampa de emergenta cu led functioneaza la capacitatea de 50% din intensitatea nominala timp de 3 ore. Pentru reincarcarea acumulatorului la capacitate maxima este nevoie de 36 ore.
Nu există nici un comentariu pentru moment.