Nou
Lampa cu led tip FIDA pentru montaj aplicat in spatii fara umiditate.
Lampile sunt disponibile cu lumina calda 3000K,lumina neutra 4500K si lumina rece 6000K.
Echipate cu leduri Samsung cu 5 ani garantie.
| Dimensiuni | 600 x 75 x 25 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 20W |
| Intensitate luminoasa | 2400 lm |
| Garantie | 60 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 110 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu+plastic |
| Eficienta ( lm/W) | 120 lm/W |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii lampilor cu led ILP-663
Consum redus de energie electrica.
Clasa energetica A++ cu 120 lumeni / watt
Durata de viata mare 30 000 ore.
Chipuri led Samsung cu 5 ani garantie.
Lumina de calitate CRI peste 80 si aprindere la putere maxima rapida.
Aspect modern.
Usor de montat,aveti nevoie doar de alimentare 220v,lampa avand totul inclus.
Ecologica,nu contine mercur,plumb sau alte substante toxice.
Nu există nici un comentariu pentru moment.