Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa stradala cu Led Samsung 50W clasa energetica d disponibila cu lumina neutra 4000K si lumina rece 6400K.
Lampa stradala cu led Samsung 50W are garantie 5 ani.
| Dimensiuni | 435 x 170 mm |
| Greutate | 1,82 kg |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | 4000K sau 6400K |
| Putere | 50W |
| Intensitate luminoasa | 6800 lumeni |
| Garantie | 60 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 110 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| SOCLU | Diametru teava 47-62mm |
| Eficienta ( lm/W) | 135 lumeni/watt |
| Clasa energetica | D |
| Tip Led | Samsung |
| CRI | Peste 70 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Gri |
Lampa stradala cu led Samsung 50W clasa energetica d asigura un flux luminos de 6000 lumeni si este recomandata pentru iluminatul strazilor cu trafic moderat. Inaltimea recomandata de montatre este de maxim 8 metri.
Pentru artere principale cu trafic intens sunt recomandate lampi stradale cu flux luminos mai mare minim 10000 lumeni.
Pentru lampile stradale cu led Samsung din clasa energetica d producatorul V-Tac Europe acorda 5 ani garantie.
Nu există nici un comentariu pentru moment.