Vezi imaginea mai mare
Nou
Aplica rotunda cu led si dispersor mat dimabila se poate monta aplicat pe tavan sau pe perete. Prin tehnologia led reduceti considerabil consumul de energie electrica.Montarea se face foarte simplu si usor.
| Dimensiuni | 175x35 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | 900 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A |
Nu există nici un comentariu pentru moment.