Vezi imaginea mai mare
Nou
Plafoniera cu led dimabil cu dispersor mat se monteaza aplicat pe tavan sau perete. Tehnologia led reduce consumul de energie electrica si scade cheltuielile cu mentenanta.
| Dimensiuni | 240x240 35 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 18W |
| Intensitate luminoasa | Dimabil 0-1600 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A |
Nu există nici un comentariu pentru moment.