Vezi imaginea mai mare
Nou
Aplica pentru tavan 24W disponibila cu lumina rece, lumina naturala si lumina calda, carcasa din aluminiu vopsit, se monteaza aplicat
| Dimensiuni | 300x38mm |
| Tensiune de alimentare | AC220V |
| Putere | 24W |
| Intensitate luminoasa | 1700lm/m |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 10.000-15.000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
Nu există nici un comentariu pentru moment.