Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa led cu kit de emergenta 12W pentru iluminarea cailor de acces sau continuarea lucrului.
Lampa cu led si kit de emergenta are autonomie 90 de minute si se aprinde la intreruperea alimentarii. Plafoniera cu kit de emergenta se alimenteaza permanent cu faza+nul la care se adauga faza trecuta prin intrerupator si va functiona la 50%din intensitatea nominala in timpul avariei.
Acest produs nu mai e in stoc
| Dimensiuni | 175 x 36 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | 800 lumeni |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 10.000-15.000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + PMMA + PS |
| Clasa energetica | A |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Lampa led cu kit de emergenta 12W este recomandata pentru iluminarea cailor de acces si evacuare dar si pentru continuarea lucrului. In perioada intreruperii curentului lampa de emergenta se aprinde automat avand o autonomie de 90 minute la 50% din intensitatea nominala.
Pentru reancarcarea acumulatorului la capacitate maxima are nevoie de 24 ore.
Plafoniera are nevoie de alimentare dubla, o alimentare permanenta faza+nul si o alimentare cu faza trecuta prin intrerupator pentru utilizare normala (aprins sau stins). In cazul unei pene de curent lampa se aprinde indiferent de pozitia intrerupatorului.
Nu există nici un comentariu pentru moment.