Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa led pentru iluminat stadal clasa energetica A++,disponibila cu lumina calda,lumina neutra si lumina rece.
Lampa cu led cu factor de putere foarte bun peste 95 si indice de redare-a luminii CRI peste 75.
Lampile cu vapori de mercur au indice de redare-a luminii CRI sub 50
INLOCUIESC LAMPILE CU VAPORI DE MERCUR SAU SODIU.
Se acorda ireduceri in functie de cantitatea comandata.
| Cantitate | Discount | Economisiti |
|---|---|---|
| 40 | 20% | Pana la 2 216,72 lei |
| 4 | 10% | Pana la 110,84 lei |
| Dimensiuni | 497x216x75mm |
| Tensiune de alimentare | 220V |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 30w |
| Intensitate luminoasa | 3720 lm |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP65 |
| Unghi de iluminare | 120 |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu+Sticla |
| Eficienta ( lm/W) | 124 lm/w |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 75 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,95 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii lampilor stradale cu led ILP-151301ST:
Consum forte redus de energie electrica datorita eficientei ridicata 120lm/W.
Durata de viata mare.
Calitatea luminii buna.
Aprindere instantaneu.
Rezistent la socuri si vibratii.
Functioneaza si la tensiuni mici 85-265V
Prietenoase cu mediu,nu contine mercur sau alte substante toxice si nu emite radiatii UV.
Nu există nici un comentariu pentru moment.