Vezi imaginea mai mare
EG-2553
Nou
Banda led RGBW pentru interior in plus fata de culorile normale culoarea alb cald.Disponibila si cu alb neutru sau alb rece. Banda led RGBW se utilizeaza doar cu accesoriile dedicate:controler RGBW cod EG-3338 sau EG-3326 si pentru lungimi mai mari se adauga amplificatorul RGBW cod EG-3327 pe care le gasiti la alimentare banda led.
Pretul este pentru rola de 5 metri si include TVA si timbru verde.
| Dimensiuni | 5000x10mm |
| Tensiune de alimentare | 12V DC |
| Culoare lumina | RGBW |
| Putere | 9,6W |
| Numar leduri/metru | 60 buc/m |
| Intensitate luminoasa | Maxim 840 lm/m |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | PCB |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD 5050 |
| CRI | Peste 80 |
| Dimabil | DA |
Banda cu 30 leduri SMD5050 RGB si 30 leduri SMD5050 alb cald.
Avantajul folosirii benzi led RGBW:
Gama foarte variata de nuante si culori pentru realizarea unui iluminat decorativ de calitate ridicata.
Arhitectii pot crea diverse forme cu nuante de lumina care nu pot fi obtinute cu banda led RGB simpa.
Nu există nici un comentariu pentru moment.