Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa stradala cu leduri de mare putere pentru iluminat stradal.
V-TAC aduce si pe piata din Romania prin www.iluminatled-panouri.ro produse cu led de ultima generatie
Disponibila cu lumina neutra si lumina rece.
Reduceri in functie de cantitatea comandata.
| Dimensiuni | 497x216x75mm |
| Tensiune de alimentare | 85-265V |
| Culoare lumina | Alb neutru 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 50W |
| Intensitate luminoasa | 6000 lm |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu+Sticla |
| Eficienta ( lm/W) | 120 lm/w |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 75 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,95 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii lampi stradala cu led ILP-151501ST:
Reducerea consumului de energie electrica datorita raportului de eficienta 120lm/W.
Factor de putere foarte bun peste 95.
Durata de viata mare.
Aprindere foarte rapida.
Functioneaza si la tensiune scazuta 85-265V-AC
Rezistenta la socuri,vibratii,ploaie,zapada.
Prietenoasa cu mediul,nu contine mercur sau alte substante toxice si este 100% reciclabila.
Nu există nici un comentariu pentru moment.