Nou
Plafoniera cu led dimabil cu dispersor mat se poate monta aplicat pe tavan sau perete. Prin tehnologia led se reduce consumul de energie electrica.Montajul este foarte simplu.
| Dimensiuni | 225x35 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 18 W |
| Intensitate luminoasa | Reglabila 0-1400 lm |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | DA |
Nu există nici un comentariu pentru moment.