Vezi imaginea mai mare
Nou
Aplica cu led dimabila si dispersor mat patrata se poate monta aplicat pe tavab sau perete. Alegand aplica cu led dimabil puteti regla intensitatea luminii cu ajutorul variatoarelor de tensiune clasice.Prin folosirea tehnologiei led reduceti considerabil consumul de energie electrica.
| Dimensiuni | 175x175x35 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | Reglabila 0-900 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A |
Nu există nici un comentariu pentru moment.