Vezi imaginea mai mare
Nou
Plafoniera pentru tavan 48W disponibila cu lumina alb rece si alb neutru, se monteaza incastrat in tavan.
Ideala pentru hoteluri,scoli,birouri si spatii comerciale.
| Dimensiuni | 1200x300x11mm |
| Tensiune de alimentare | AC220V |
| Putere | 48W |
| Intensitate luminoasa | 3400lm |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP 41 |
| Unghi de iluminare | 150 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 15,000-30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A+ |
Panou cu led slim pentru montare in tavan de gips carton sau tavan casetat (ocupa 2 casete din tavan),1200x300x9mm.
Panoul nu poate fi montat pe tavan din beton datorita transformatorului.
Pentru tavanele din beton avem panouri cu led aplicate.
Nu există nici un comentariu pentru moment.