Vezi imaginea mai mare
Nou
Plafoniera led 24W disponibila cu lumina alb rece si alb cald,din aluminiu si dispersor mat, se monteaza aplicat pe tavan
| Cantitate | Discount | Economisiti |
|---|---|---|
| 25 | 46,00 lei | Pana la 1 150,00 lei |
| Dimensiuni | 300x300x36mm |
| Tensiune de alimentare | AC220V |
| Putere | 24W |
| Intensitate luminoasa | 1600lm/m |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP 41 |
| Unghi de iluminare | 150 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30.000-50.000 |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | aluminiu+acril |
Se acorda reduceri pentru comenzi mari.
Nu există nici un comentariu pentru moment.