Nou
Plafoniera led 40W disponibila cu lumina alb rece si alb neutru,din otel si dispersor mat, se monteaza aplicat pe tavan sau incastrat in tavanul casetat.
Acest produs nu mai e in stoc
| Dimensiuni | 1195x295x30mm |
| Tensiune de alimentare | AC220V |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 40W |
| Intensitate luminoasa | 4000lm/m |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Eficienta ( lm/W) | 100 lm/w |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Panou led aplicat 40W.Acest panou cu led aplicat 48W este destinat montajului aplicat pe tavanul din beton, dar si incastrat in tavanul casetat.
Comanda acum panouri cu led aplicate 40W la cel mai bun pret.
Se acorda reduceri pentru comenzi mari.
Nu există nici un comentariu pentru moment.