Vezi imaginea mai mare
Nou
Panou cu led pentru montare aplicata pe tavanul din beton.
Disponibil cu lumina rece si lumina neutra.
| Cantitate | Discount | Economisiti |
|---|---|---|
| 12 | 20% | Pana la 452,93 lei |
| Dimensiuni | 595 x 595 x 28 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 40W |
| Intensitate luminoasa | 4000 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | otel + pmp |
| Eficienta ( lm/W) | 80 lumeni/watt |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Panou led aplicat pe tavanul din beton sau gips carton plin.
Panoul cu led aplicat cu puterea de 40w a fost creat pentru inlocuirea lampilor cu tuburi florescente.
Prin utilizarea panourilor cu led se reduce semnificativ consumul de energie electrica si cheltuielile de mentenanta. Lumina produsa de panoul cu led nu are efect de fliccer.
Montarea se face foarte usor prin fixarea corpului cu 4 dibluri dupa care se monteaza dispersorul prin fixarea in cele 4 suruburi.
Nu există nici un comentariu pentru moment.