Vezi imaginea mai mare
Nou
Plafoniera led 40W disponibila cu lumina alb cald, alb rece si alb neutru,din otel si dispersor mat, se monteaza direct pe tavan inlocuind lampile cu tub de neon 4x18W, dar si incastrat in tavanul casetat
| Dimensiuni | 595x595x30mm |
| Tensiune de alimentare | AC220V |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 40W |
| Intensitate luminoasa | 3200lm/m |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Plafoniera led ideala pentru inlocuirea lampilor cu tuburi de neon clasice aplicate,reducinduse considerabil consumul de energie electrica (tubul de 18W consuma real 34W,lampa 4x18W consumind 136W),comparativ cu 48W plafoniera cu led.
Nu există nici un comentariu pentru moment.