Vezi imaginea mai mare
Nou
Spot cu Led cob pentru montaj incastrat in tavanul fals.
Disponibil cu lumina neutra.
Spotul cu led este ideal pentru iluminatul birourilor,magazinelor,hotelurilor dar si pentru iluminatul rezidential.
Acordam reduceri in functie de cantitatea comandata.
| Dimensiuni | 180 x 83mm gol montaj 167mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K |
| Putere | 20W |
| Intensitate luminoasa | 2400 lm |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20.000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV.DEKRA |
| Material | PKW ALB |
| Eficienta ( lm/W) | 120 lm/w |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | Cob |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii spotului cu led ILP-1274:
Consum redus de energie electrica.
Cel mai puternic spot existent pe piata din Romania.
Durata de viata mare.
Nu modifica culorile ( CRI peste 80).
Factor de putere foarte bun.
Aprindere Rapida la intensitate 100%.
Prietenos cu mediul,nu contine mercur sau alte substante toxice.
Nu există nici un comentariu pentru moment.