Vezi imaginea mai mare
Nou
Spot led rotund Dimabil disponibil cu lumina alb rece cod DR12WSR si lumina calda cod DC12WSR
| Dimensiuni | 150 x 20 mm gol montaj 135mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | 900 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 100 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
Nu există nici un comentariu pentru moment.