| Dimensiuni | 110x20mm diametru montaj 105mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 6W |
| Intensitate luminoasa | 450 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30,000 ore |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Clasa energetica | A+ |
Spoturile cu led au aspect placut, reduc consumul de energie electrica si cheltuielile de mentenanta.
Nu există nici un comentariu pentru moment.