Nou
Spot led patrat exstraplat incastrabil disponibil cu lumina alb rece si lumina calda.
Spoturi patrate cu led 15W pentru montaj incastrat in tavanul din rigips.
| Dimensiuni | 160 x 160 x 20mm gol montaj 140mm |
| Tensiune de alimentare | 100-265 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 15W |
| Intensitate luminoasa | 1500 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Eficienta ( lm/W) | 100 lumeni/watt |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | Optional |
Spoturi cu led extraplate cu aspect elegant.
Spoturile cu led ofera siguranta in exploatare si reduc consumul de energie electrica.
Produsul este gata de montaj.
Nu există nici un comentariu pentru moment.