Vezi imaginea mai mare
Nou
Spoturi cu led orientabile si dimabile.
Spoturile cu led Dimabile ofera posibilitatea reglarii intensitatii luminii din variatorul clasic.
| Dimensiuni | 135X70mm gol montaj 115mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 12W |
| Intensitate luminoasa | 1100 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 100 grade |
| Certificate | CE. RoHS |
| Material | Aluminiu+Policarbonat |
| Clasa energetica | A |
Nu există nici un comentariu pentru moment.