Vezi imaginea mai mare
Nou
Tuburile cu led 18W sunt ideale pentru inlocuirea tuburilor de neon de 36W.
Tuburile cu led sunt disponibile cu lumina calda,lumina neutra si lumina rece.
Pentru inlocuirea tuburilor de neon este nevoie sa anulati droserul si restul legaturilor si sa alimentati tubul cu led cu faza la un capat respectiv nul la celalalt.
www.iluminatled-panouri.ro acorda reduceri pentru comenzi mari.
| Dimensiuni | 1200x26mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 18W |
| Intensitate luminoasa | 1600 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 160 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV.DEKRA |
| Material | Termo Plastic |
| SOCLU | MR 13 |
| Eficienta ( lm/W) | 80 lm/w |
| Clasa energetica | A+ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii tubului cu led ILP-1278:
Consum redus de energie.
Durata de viata mare.
Aprindere 100% imediat.
Rezistent la socuri si vibratii.
Lumina de calitate CRI peste 80.
Prietenos cu mediul,nu contine mercur sau alte substante toxice.
Certificatele de conformitate se regasesc in atasament.
Nu există nici un comentariu pentru moment.