Nou
Tuburi cu led recomandate consumatorilor de energie reactiva pentru inlocuirea neoanelor de 58W.
Disponibil cu lumina calda,lumina naturala si lumina rece.
Pentru inlocuirea neoanelor se or anula droserul si starterul si se alimenteaza cu faza respectiv nul la cele doua capete.
www.iluminatled-panouri va ofera reduceri in functie de cantitatea comandata.
| Dimensiuni | 1500x26mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb neutru 4500K alb rece 6000K |
| Putere | 22W |
| Intensitate luminoasa | 3000 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 160 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV.DEKRA |
| Material | Termo Plastic |
| SOCLU | MR 13 |
| Eficienta ( lm/W) | 137 lm/w |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,8 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii tubului cu led 24W ILP-1588T8P:
Consum redus de energie electrica activa si reactiva (factor de putere peste 0,8) tuburile de neon au factor de putere sub 0,5.
Durata de viata mare.
Aprindere imediata 100%.
Lumina puternica si de calitate (echivalentul unui tub de neon 70W).
Rezistent la socuri si vibratii:
Nu contine mercur sau alte substante toxice,nu emite radiatii UV sau IR.
Nu există nici un comentariu pentru moment.