Nou
Tuburi cu led pentru inlocuirea tuburilor de neon de 18W.
Tuburile cu led sunt disponibile cu lumina calda,lumina neutra si lumina rece.
Pentru inlocuirea tubului de neon este nevoie sa desfintati toate legaturile existente in lampa si sa alimentati tubul cu led cu faza la un capat si nul la celalalt capat.
www.iluminatled-panouri.ro va ofera reduceri pentru comenzi mari.
| Dimensiuni | 600x26mm |
| Tensiune de alimentare | AC 220V |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 10W |
| Intensitate luminoasa | 800 lm |
| Garantie | 2 ani |
| Protecti umiditate | IP21 |
| Unghi de iluminare | 160 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV.DEKRA |
| Material | Termo Plastic |
| SOCLU | MR 13 |
| Eficienta ( lm/W) | 80 |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii tubului cu led ILP-6072T8:
Posibilitatea rotirii capetelor tubului pentru orientarea fluxului de lumina.
Consum redus de energie electrica.
Durata de viata mare.
Aprindere rapida 100%,fara palpairi.
Lumina de calitate CRI peste 80.
Prietenos cu mediul,nu contine mercur sau alte substante toxice.
Nu există nici un comentariu pentru moment.