Nou
Bec led V-TAC tip lumanare cu mot disponibil cu lumina alb rece,lumina neutra si lumina calda.
Becul cu led tip lumanare este alegerea perfecta pentru lustrele si candelabrele cu fasung E14.
Selectati culoarea luminii inainte de finalizarea comenzii.
Acordam reduceri in functie de cantitatea comandata.
| Dimensiuni | 37x103mm |
| Tensiune de alimentare | 220V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 6W |
| Intensitate luminoasa | 470 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 200 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20 000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV |
| Material | Plastic |
| SOCLU | E14 |
| Eficienta ( lm/W) | 78 lm/w |
| Clasa energetica | A |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
Avantajul folosirii becului cu led tip lumanare ILP-1855TP:
Reduceti consumul de energie electrica.
Durata de folosire lunga.
Rezistent la socuri si vibratii.
Aprindere la intensitate maxima imediat.
Prietenos cu mediul,nu contine mercur sau alte substante toxice si nu emite radiatii UV.
Nu există nici un comentariu pentru moment.