Nou
Tuburi cu led 22W cu lungimea de 150cm pentru inlocuirea tuburilor de neon de 58W.
Tubul cu led 22W este echivalentul unui tub cu neon de 55W.
Pentru inlocuirea neoanelor din lampile existente este nevoie sa anulati droserul si sa refaceti legaturile alimentant tubul cu faza la un capat si nul la al doilea capat.
www.iluminatled-panouri va ofera reduceri in functie de cantitatea comandata.
| Dimensiuni | 1500x26mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 22W |
| Intensitate luminoasa | 1900 lm |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 160 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE.RoHS.TUV.DEKRA |
| Material | Termo Plastic |
| SOCLU | MR 13 |
| Eficienta ( lm/W) | 86 lm/w |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,5 |
| Dimabil | NU |
Avantajul folosirii tubului cu led ILP-1578T8R:
Consum redus de energie electrica.
Durata de viata mare.
Aprindere 100% instantaneu,fara palpairi sau zgomot.
Lumina de calitate CRI peste 80.
Rezistent la socuri si vibratii.
Nu contine mercur sau alte gaze toxice,nu emite radiatii UV sau IR.
Nu există nici un comentariu pentru moment.