Nou
Proiectoare led CREE 20W pe sina cu 4 contacte.
Proiectoarele cu chip led CREE sunt disponibile cu lumina calda 3000K sku 241546, lumina neutra 4000K sku 241556 si lumina alb rece 6500K sku 241566.
La comanda va rugam sa selectati tipul luminii.
Proiectoarele cu led CREE pe sina cu 4 contacte care pot fi alimentate la 230V dar si la 380V.
| Dimensiuni | 205 x 120 x 75 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Tensiune de alimentare | 230V |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 20W |
| Intensitate luminoasa | 1620 lumeni |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 20 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30,000 ore |
| Certificate | CE, EMC |
| Clasa energetica | F |
| Tip Led | COB CREE |
| CRI | Peste 80 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,7 |
| Culoare Corp | Negru |
| Dimabil | NU |
Proiectoare led CREE 20W pe sina cu 4 contacte.
Proiectoarele sunt disponibile cu lumina calda 3000K, lumina neutra 4000K si lumina alb rece 6500K.
Proiectoarele cu led CREE se monteaza pe sina cu 4 contacte care pot fi alimentate la 230V sau la 400V.
Pentru spatiile comerciale unde iluminatul este unul din consumatorii mari cu multe proiectoare se recomanda alimentarea sinelor la 380v si distribuirea uniform pe cele trei faze.
Ledrile CREE sunt recunoscute pentru calitate si durata de utilizare lunga.
Pentru proiectoarele cu leduri CREE producatorul V-Tac Europe acorda 6 ani garantie.
Proiectoarele pe sina pot fi repozitionate in alta zona a sinei si permit orientarea luminii pe zona dorita.
Proiectoarele pe sina sunt recomandate pentru iluminat magazine, ilumina showroom, iluminat expozitii, iluminat receptii hoteluri, iluminat birouri dar si pentru alte proiecte.
Pretul contine tva.
Nu există nici un comentariu pentru moment.