Vezi imaginea mai mare
Nou
Lampa stradala cu led Samsung 100W clasa energetica D disponibila cu lumina neutra 4000K si lumina rece 6400K.
Pentru lampa stradalșa cu led Samsung 100W cu 13 500 lumeni producatorul V-tac Europe acorda 5 ani garantie.
| Dimensiuni | 535 x 260 mm |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Putere | 100W |
| Intensitate luminoasa | 13500 lumeni |
| Garantie | 60 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 110 grade |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| SOCLU | Diametrul teava 47-62mm |
| Eficienta ( lm/W) | 135 lm/W |
| Clasa energetica | D |
| Tip Led | Samsung |
| CRI | Peste 70 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Gri |
Lampa stradala cu Led Samsung 100W clasa energetica D asigura un flux luminos de 13500 lumeni si este recomandata pentru arterele principale cu trafic intens. De asemea lampa stradala cu led 100W poate fi utilizata si pentru iluminarea parcarilor sau a zonelor cu risc de accidente situate pe drumurile nationale.
Inaltimea de montare a lampii stradale cu led 100W cu 13500 lumeni sa nu depaseasca 14 metri.
Acest model de lampa stradala beneficiaza de 5 ani garantie.
Nu există nici un comentariu pentru moment.