Nou
Lampa stradala led cu panou fotovoltaic 40W cu lumina neutra 4000K sau cu lumina rece 6400K.
| Dimensiuni | 900 x 320 x 50 mm |
| Greutate | 8,45kg |
| Tensiune de alimentare | Panou fotovoltaic 40W |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Intensitate luminoasa | 3500 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu + Acril |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 70 |
| Culoare Corp | Gri |
| Acumulator | LiFePO4-3,2V-40Ah |
Lampa stradala led cu panou fotovoltaic 40W este echipata cu acumulator LiFEPO4 de 3,2V - 40Ah.
Panoul fotovoltaic transforma energia soarelui in energie electrica si o stocheaza in acumulator.
Lampa este prevazuta cu telecomanda pentru programare si senzor de prezenta.
Aceasta lampa poate fi programata sa lumineze permanent in modul Eco care asigura un flux luminos de 2000 lumeni iar la detectarea prezentei se va aprinde la intensitate maxima 3500 lumeni.
Lampile stradale cu led si panouri fotovoltaice sunt recomandate pentru iluminatul parcarilor, iluminatul drumurilor dar si pentru alte proiecte unde alimentarea cu energie este dificila.
Nu există nici un comentariu pentru moment.