Nou
Lampa led 36W cu senzor microwave disponibila cu lumina neutra 4000k si cu lumina rece 6500k.
Lampa led cu senzor 36W are lungimea de 120 centimetrii si este recomandata pentru iluminatul cailor de acces, iluminat depozite, dar si pentru alte proiecte.
Senzorul microwave are o raza de detectare a prezentei pana la 10 metrii.
La detectarea prezentei lampa se aprinde la intensitate maxima.
| Cantitate | Discount | Economisiti |
|---|---|---|
| 12 | 10% | Pana la 298,80 lei |
| Dimensiuni | 1200 x 78 x 72 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Alb natural 4500K si alb rece 6000K |
| Putere | 36W |
| Intensitate luminoasa | 4320 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Policarbonat |
| Eficienta ( lm/W) | 120 |
| Clasa energetica | E |
| Tip Led | SMD |
| CRI | Peste 80 |
Lampa led 36W cu senzor microwave, IP65, cu lungimea de 120 cm.
Lampile led 36W cu senzor microwave sunt disponibile cu lumina neutra 4000K si lumina alb rece 6500K.
Senzorul acopera o raza de maxim 10 metrii, distanta poate fi redusa la 4 metrii. La detectarea prezentei senzorul microwave aprinde lampa la intensitate maxima. Lampa led ramane aprinsa pe toata perioada prezentei in raza de detectie si se va stinge dupa trecerea intervalului de timp setat din momentul in care senzorul nu mai detecteaza prezenta.
Perioada de timp setata pote fi de 5 secunde, un minut, trei minute sau 10 minute. Lampile sunt echipate cu presetupe la ambele capete si cleme din inox pentru inchiderea dispersorului.
Datele tehnice sunt disponibile in fisele tehnice atasate.
Pretul contine tva.
Nu există nici un comentariu pentru moment.