Nou
Proiectoare profesionale led CREE 500W disponibile cu lumina neutra 4000K cod sku 230896 si cu lumina alb rece 6500K cod sku 972126.
Proiectoarele profesionale cu chipuri led CREE 500W sunt recomandate pentru iluminat terenuri de sport, iluminat santiere, iluminat parcari, iluminat depozite in aer liber dar si pentru alte proiecte.
Proiectoarele led CREE 500W beneficiaza de 6 ani garantie.
| Cantitate | Discount | Economisiti |
|---|---|---|
| 50 | 20% | Pana la 11 700,00 lei |
| 10 | 10% | Pana la 1 170,00 lei |
| Dimensiuni | 530 x 523 x 60 mm |
| Greutate | 9.03 kg |
| Tensiune de alimentare | 220-240 V AC |
| Culoare lumina | Lumina neutra 4000K, lumina rece 6400K |
| Putere | 500W |
| Intensitate luminoasa | 67 500 lumeni |
| Garantie | 6 ani |
| Protecti umiditate | IP 65 |
| Unghi de iluminare | 60 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Material | Aluminiu+Policarbonat |
| Eficienta ( lm/W) | 135 |
| Clasa energetica | D |
| Tip Led | SMD CREE |
| CRI | Peste 70 |
| FACTOR PUTERE | Peste 0,9 |
| Culoare Corp | Negru |
| Dimabil | NU |
Proiectoare profesionale led CREE 500W cu 6 ani garantie.
Proiectoarele cu leduri CREE 500W sunt compuse din doua corpuri led de 250W care pot fi inclinate independent pentru o iluminare uniforma.
Unghiul de iluminat de 60 grade asigura o lumina puternica si la distanta fata de proiector.
Aceste proiectoare profesionale led CREE 500W sunt recomandate pentru iluminat arene sportive, iluminat santiere, iuminat parcari, iluminat depozite in aer liber, iluminat monumente dar si pentru alte proiecte.
Toate datele tehnice sunt disponibile in fisele atasate.
Pretul contine tva.
Nu există nici un comentariu pentru moment.
Fisa tehnica proiector profesional cu leduri CREE 500W lumina neutra 4000K
Descarca (86.88k)Fisa tehnica proiector profesional led CREE 500W lumina alb rece 6500K
Descarca (86.9k)