Nou
Banda led CREE 5mm la 24V CRI>90 disponibila la rola de 10 metrii.
Banda led CREE 5mm are puterea de 8W pe metru liniar si este disponibila cu lumina calda 3000K, lumina neutra 4000K si cu lumina alb rece 6500K.
| Dimensiuni | Latime 5mm, lungime 10 metrii |
| Greutate | 150 grame |
| Tensiune de alimentare | 24V DC |
| Culoare lumina | Alb cald 2700-3500K,alb neutru 3800-4700K si alb rece 6000-7500K |
| Putere | 8W/M |
| Numar leduri/metru | 120 buc/m |
| Intensitate luminoasa | 760 lumeni/m |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Clasa energetica | F |
| Tip Led | CREE SMD 2835 |
| CRI | Peste 90 |
| Dimabil | Prin surse dimabile sau dimmare |
Banda led CREE 5mm la 24V CRI>90 este disponibila cu lumina calda 3000K, lumina neutra 4000K si lumina alb rece 6500K.
Banda led CREE 5mm se alimenteaza la 24V-DC si are un consum de 8W pe metru liniar.
Se vinde la rola de 10 metrii. Pe fiecare metru sunt 120 chipuri led CREE SMD2835 si poate fi taiata la intervale de 6 leduri.
CRI>90 asigura o lumina care nu denatureaza culorile.
Benzile led CREE sunt recomandate pentru iluminat indirect prin montaj in scafe dar si iluminat direct prin montaj in profile led.
Pentru banda led CREE producatorul V-Tac Europe acorda 6 ani garantie.
Pretul este pentru rola de 10 metrii si contine TVA.
Nu există nici un comentariu pentru moment.