240836
Nou
Banda led CCT 10 metrii se alimenteaza la 24V-DC, CRI>90.
Este o banda led 3in1 care asigura lumina calda 3000K, lumina neutra 4000K si lumina rece 6500K cu 192 chipuri led CREE pe metru liniar si o putere de 15W pe metru.
| Dimensiuni | Latime 8mm, lungime 8 metrii |
| Greutate | 0,15 kg |
| Tensiune de alimentare | 24V-DC |
| Culoare lumina | CCT calda 3000K, neutra,4000K, rece 6500K. |
| Putere | 15W/m |
| Numar leduri/metru | 192 |
| Intensitate luminoasa | 1425 lumeni/m |
| Garantie | 6 Ani |
| Protecti umiditate | IP 20 |
| Unghi de iluminare | 120 grade |
| Durata medie de utilizare ore | 30 000 |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| Clasa energetica | F |
| Tip Led | SMD 2835 CREE |
| CRI | Peste 90 |
| Dimabil | Din telecomanda controlerului |
Banda led CCT 10 metrii cu CRI>90 se alimenteaza la 24V-DC si o putre de 15W pe metru liniar. Sursa de alimentare se calculeaza in functie de lungimea segmentului de banda.
Banda led CCT poate fi folosita pe lumina calda, lumina neutra si lumina alb rece. Banda poate fi taiata la intervale de 12 leduri aproximativ 63mm.
Schimbarea tipului de lumina se face din telecomanda controlerului. Controlerul nu este inclus, se achizitioneaza separat.
Chipurile led CREE sunt recunoscute pentru calitatea lor superioara si durata lunga de utilizare. Pentru banda led CREE CCT producatorul V-Tac Europe acorda o garantie de 6 ani la utilizare de 10-12 ore pe zi.
Benzile led CCT pot fi montate in scafe dar si in profile led.
Banda se vinde la rola de 10 metrii.
Pretul este pentru o rola de 10 metrii si contine tva.
Nu există nici un comentariu pentru moment.