K001458
Nou
Lampa led pentru plante 10W cu inaltime ajustabila.
Lampa led pentru plante 10W ajustabila permite reglarea inaltimii pana la maxim 795 milimetrii.
Suportul lampii de fixeaza pe marginea ghiveciului iar sursa de lumina trebuie pozitionata la o distsnta recomandata de 5 centimetrii deasupra plantei.
| Dimensiuni | 132,5 mm, H maxim 793 mm |
| Greutate | 0,4 Kg |
| Tensiune de alimentare | 5V |
| Culoare lumina | 3200K |
| Putere | 10W |
| Intensitate luminoasa | 260 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Durata medie de utilizare ore | 20,000 ore |
| Certificate | CE , EMC , RoHS |
| CRI | Peste 80 |
| Culoare Corp | Alb |
| Dimabil | DA |
Lampa led pentru plante 10W ajustabila pe inaltime.
Lampa se alimenteaza la 5V prin cablu cu USB din priza USB sau din alta sursa USB. Sursa de alimentare nu este inclusa.
Aprinderea lampii se face din comutatorul situat pe cablu. Comutatorul permite programarea functionarii lampii pentru o perioada de 8 ore, 12 ore sau 16 ore. Din comutator poate fi reglata si intensitatea luminii.
Lampile cu led pentru plante sunt recomandate pentru iluminat plante si ajuta la cresterea plantelor in spatii cu iluminare naturala redusa sau fara lumina naturala.
Pretul contine tva.
Nu există nici un comentariu pentru moment.